Jucătorii de la Pandurii Târgu Jiu au făcut baie în Oceanul Atlantic, pe ţărmul Andaluziei. A fost o scurtă şedinţă de refacere inedită. Fotbaliştii s-au împrietenit cu un cățel de pe plajă, iar antrenorul Edi Iordănescu și președintele Narcis Răducan și-au făcut un selfie în apa oceanului.
Subscribe to Updates
Get the latest creative news from FooBar about art, design and business.


