Victor Grigorescu, ministrul Energiei, a comentat pe pagina sa de facebook despre posturile scoase la concurs din cadrul Complexului Energetic Oltenia. Acesta îi invită pe toți specialiștii să se înscrie la examen: „S-au deblocat, în sfârșit, recrutările pentru manageri profesioniști la Complexul Energetic Oltenia. Anunțurile pentru pozițiile de Director al Diviziei Energie și de Director Strategie Dezvoltare le găsiți pe pagina de internet a companiei și, în același timp, pe cea a Ministerului Energiei. Invit toți specialiștii din domeniu, pe toți cei care consideră că îndeplinesc criteriile de profesionalism și integritate, să-și depună candidatura, pentru a face parte din echipa de conducere a unei companii reprezentative din sistemul energetic național. Vă doresc tuturor succes!“
Subscribe to Updates
Get the latest creative news from FooBar about art, design and business.


