Spectacolul susținut de Olguța Berbec la Sala Radio din București a fost unul cu „casa închisă“. „Dragi prieteni, încă odată m-ați făcut fericită …. Vă anunț că, pentru spectacolul de duminică de la Sala Radio-București, nu mai sunt bilete….sigur lucrul acesta se datorează artiștilor de excepție care îmi vor fi alături pe scenă!!! Mulțumesc!!!“, a postat artista pe pagina sa de facebook cu puțin timp înainte de a începe concertul.
Subscribe to Updates
Get the latest creative news from FooBar about art, design and business.


