Sidor Șerban, un patron din Rovinari, aflat la protestul de la București al salariaților de la CEO, a fost luat pe sus de jandarmi.
Acesta a mers la București că să-i susțină pe protestatari.
Sidor Șerban apare pe imagini cum este luat pe sus de către jandarmi.
De asemenea, și un alt tânăr protestatar de la CEO a fost luat pe sus de către jandarmi.


