Inspectorii de muncă au depistat o persoană care muncea „la negru“ într-o unitate turistică din zona montană Rânca. Reprezentanții Inspectoratului Teritorial de Muncă (ITM) Gorj au mai găsit alte două persoane angajate fără forme legale de muncă în Rovinari, la o patiserie, și în Târgu Jiu, în domeniul transportului de persoane.
Subscribe to Updates
Get the latest creative news from FooBar about art, design and business.


