Cei patru fotbaliști transferați de Pandurii în pauza competițională au fost prezentați astăzi într-o conferință de presă. Cei patru jucători transferaţi în cursul lunii ianuarie sunt: Florin Acsinte, Liviu Antal, Alexandru Răuţă şi Adrian Ropotan. Aceștia au primit tricourile cu care vor evolua în acest sezon.
Subscribe to Updates
Get the latest creative news from FooBar about art, design and business.


