Close Menu
  • Prima pagină
  • EVENIMENT
  • DEZVALUIRI
  • ACTUALITATE
  • ECONOMIE
  • CULTURA
  • MONDEN
  • SOCIAL
  • CULTURĂ
  • POLITICĂ
  • SPORT

Subscribe to Updates

Get the latest creative news from FooBar about art, design and business.

What's Hot

Prefectul și subprefectul județului Gorj au demisionat din funcție

28 aprilie 2026

Depășire a nivelului maxim admis al hidrogenului sulfurat la groapa de gunoi din Târgu Jiu

28 aprilie 2026

Un tânăr din Târgu Jiu a ajuns în arest după ce și-a amenințat două vecine

28 aprilie 2026
Facebook X (Twitter) Instagram
VIAȚA GORJULUIVIAȚA GORJULUI
  • Prima pagină
  • EVENIMENT
  • DEZVALUIRI
  • ACTUALITATE
  • ECONOMIE
  • CULTURA
  • MONDEN
  • SOCIAL
  • CULTURĂ
  • POLITICĂ
  • SPORT
Facebook X (Twitter) Instagram
VIAȚA GORJULUIVIAȚA GORJULUI
Home»MONDEN»„Doamne cât am pătimit!”-darul Robertei Crintea pentru fanii săi! Apariție surpriză în videoclipul piesei!
MONDEN

„Doamne cât am pătimit!”-darul Robertei Crintea pentru fanii săi! Apariție surpriză în videoclipul piesei!

By Mihaela FLOROIU28 ianuarie 2018Niciun comentariu12 Views
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn WhatsApp Reddit Tumblr Email
Share
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email

Îndrăgita interpretă de muzică populară Roberta Crintea a lansat o nouă melodie de dragoste, mult așteptată de fanii săi. Astfel, în două zile de la lansarea oficială, videoclipul piesei „Doamne cât am pătimit” a fost urmărit de aproximativ 30.000 de fani. Textul piesei a fost scris de Roberta Crintea, iar în videoclipul filmat la o pensiune din comuna Arcani apar fiul cântăreței și iubita sa, o frumoasă tânără care are o foarte bună relație cu solista.

Zilele trecute, Roberta Crintea, una dintre cele mai îndrăgite soliste de muzică populară din Oltenia, a lansat o nouă piesă. Textul și melodia piesei „Doamne cât am pătimit” au fost compuse de Roberta Crintea, iar orchestrația de Marin Constantin. Videoclipul melodiei a fost realizat de Aurel Colceag și echipa sa și a fost filmat la Pensiunea „Pentru tine, prietene” din Arcani. Pentru realizarea acestei melodii, Roberta Crintea a colaborat și cu orchestra „Lăutarii” condusă de binecunoscutul Nicolae Botgros! Bucuria solistei este cu atât mai mare cu cât în videoclip apare fiul său, Radu-Bogdan, alături de iubita sa, frumoasa Andreea-Daiana. Tânăra este fotomodel și are o foarte frumoasă relație cu îndrăgita interpretă, cele două înțelegându-se foarte bine.

În mai puțin de două zile de la lansarea melodiei, videoclipul piesei a fost urmărit de aproximativ 30.000 de iubitori ai folclorului. „Mulțumesc tuturor celor ce au contribuit la realizarea unui alt vis al meu! Această melodie e o altă bucurie pe care abia așteptam să o împart cu Dvs, toți cei care cred în mine. Piesa e una de dragoste, o formă a dragostei de care ne e teamă tuturor, dar pe care o trăim neîntrebați de nimeni. Sunt un vulcan de pasiune, de dorințe și de iubire și cânt dragostea de când mă știu. Iubesc oamenii, tot ce mă înconjoară, sunt o luptătoare și iubesc viața cu tot ce are ea, mi-o asum cu tot ce vine. Iar ceea ce îmi doresc, este ca oamenii să mă iubească și să mă accepte așa cum sunt, cu bune și rele, cu defecte și calități. Pentru că, iubirea e singurul lucru care ne face să fim cu adevărat frumoși și buni! Text Roberta CRINTEA. Melodie Roberta CRINTEA. Orchestrator Marin Constantin. Cânta Orchestra ‘Lautarii’ condusă de Nicolae Botgros. Video Aurel Colceag, Ovdiu Achim, Mihai Codreanu”, a spus Roberta Crintea.

 

„Felicitări mama mea frumoasa pentru încă o melodie care, ajunge cu siguranță, în sufletul fiecărui ascultător!”, a scris Radu-Bogdan Crintea pe pagina sa de socializare după ce mama sa a lansat această melodie.

Andreea Daiana fiul sau melodie noua muzica Roberta Crintea
Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Telegram Email
Mihaela FLOROIU
  • Website

Related Posts

Cătălin Măruță a primit numeroase oferte de angajare, după anunțul despărțirii de Pro Tv

13 ianuarie 2026

FOTO: Cum și-a petrecut weekend-ul Cătălin Măruță la Târgu Jiu

8 septembrie 2025

VIDEO Tânăra din Târgu Jiu care i-a impresionat pe jurații de la „Românii au talent“ cu o doină

8 februarie 2025
Leave A Reply

Verificare antispam: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Articole recente
  • Prefectul și subprefectul județului Gorj au demisionat din funcție
  • Depășire a nivelului maxim admis al hidrogenului sulfurat la groapa de gunoi din Târgu Jiu
  • Un tânăr din Târgu Jiu a ajuns în arest după ce și-a amenințat două vecine
  • A ajuns în arest după ce și-a bătut și amenințat fosta concubină
  • Bătut în apropierea unui magazin din Văgiulești
CULTURĂ
  • Casa în care a stat Tudor Vladmirescu, restaurată
    Cula Glogovenilor, din localitatea Glogova.va fi restaurată. Autorităţile ...
  • Fotografii realizate de un artist francez, expuse la Târgu Jiu
      Publicul gorjean va avea posibilitatea să admire la Târgu Jiu ...
  • Două eleve din Motru reprezintă Gorjul la faza națională a Olimpiadei de Cultură Civică! Olimpică: „Pot spune liber ceea ce gândesc”
    Din nou, elevii și profesorii din municipiul Motru demonstrează că sunt ...
Cele mai citite articole
  • Ce „secret” ascunde Remus Novac, viitorul soț al Olguței Berbec (6.291)
  • O angajată a Aparegio Gorj, mamă a doi copii, are mare nevoie de ajutor! Se luptă cu o boală cruntă (210)
  • S-a stins din viață un cunoscut om de afaceri din Târgu Jiu. A fost printre primii antreprenori din Gorj (6.015)
  • Cătălin Zoican, motreanul care a știut să își aleagă drumul în viață! „Educația trebuie să fie pe primul plan” (80)
  • Mesaje sfâșietoare după decesul tragic al micuței soliste din Rovinari (173)
  • FOTOGRAFII INCENDIARE cu videochatista care a ajuns senatoare din partea partidului lui Călin Georgescu (4.950)
Top Posts

Ce „secret” ascunde Remus Novac, viitorul soț al Olguței Berbec

26 ianuarie 20166.291

O angajată a Aparegio Gorj, mamă a doi copii, are mare nevoie de ajutor! Se luptă cu o boală cruntă

18 martie 2018210

S-a stins din viață un cunoscut om de afaceri din Târgu Jiu. A fost printre primii antreprenori din Gorj

19 aprilie 20256.015

Cătălin Zoican, motreanul care a știut să își aleagă drumul în viață! „Educația trebuie să fie pe primul plan”

7 martie 201880
Don't Miss
ACTUALITATE

Prefectul și subprefectul județului Gorj au demisionat din funcție

By Ion Petre28 aprilie 202623

Prefectul județului Gorj, Șerban Predescu, și-a dat demisia din funcție. „Vă aducem la cunoștință că…

Depășire a nivelului maxim admis al hidrogenului sulfurat la groapa de gunoi din Târgu Jiu

28 aprilie 2026

Un tânăr din Târgu Jiu a ajuns în arest după ce și-a amenințat două vecine

28 aprilie 2026

A ajuns în arest după ce și-a bătut și amenințat fosta concubină

28 aprilie 2026
Stay In Touch
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • Instagram
  • YouTube

Subscribe to Updates

Get the latest creative news from SmartMag about art & design.

Demo
Despre noi

Viața Gorjului este o publicație înființată în anul 2016
Contact:
E-mail: redactia@viatagorjului.ro
Tel. 0768.912.811

Facebook X (Twitter) Pinterest YouTube WhatsApp TikTok
VIDEO VGJ
https://viatagorjului.ro/wp-content/uploads/2026/01/WhatsApp-Video-2026-01-06-at-16.17.48.mp4
Most Popular

Ce „secret” ascunde Remus Novac, viitorul soț al Olguței Berbec

26 ianuarie 20166.291

O angajată a Aparegio Gorj, mamă a doi copii, are mare nevoie de ajutor! Se luptă cu o boală cruntă

18 martie 2018210

S-a stins din viață un cunoscut om de afaceri din Târgu Jiu. A fost printre primii antreprenori din Gorj

19 aprilie 20256.015
© 2026 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
  • Home

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.