Locuitorii de pe strada Victoriei din Târgu Jiu sunt deranjați de zgomotul făcut de utilajele de asfaltare, care funcționează în toiul nopții. Oamenii se plâng de faptul că nu se pot odihni.
,,Strada Victoriei…Ora 01:00…S-au gasit tocmai la noi la poartă. Parcă asfaltarea trebuia facută dimineață.Domnilor cu idei mărețe…Ştiam că scrie undeva intr-o lege să nu perturbi liniştea între anumite ore,noaptea.Acum nu mă mai miră nimic”, a transmis un cetățean pe Facebook


