ACTUALITATE Doi medici de la Spitalul Județean au fost amendați în cazul adolescentului decedatBy Ion Petre13 noiembrie 2024115 Direcția de Sănătate Publică (DSP) Gorj a sancționat doi medici din Târgu Jiu în urma decesului unui adolescent de 16…