Un bărbat de 72 de ani din Plopșoru a ajuns la spital după ce a pierdut controlul volanului și s-a izbit de un cap de pod pe DN-66, în localitatea Cocoreni. Autoturismul s-a răsturnat, iar polițiștii au deschis un dosar penal pentru vătămare corporală din culpă.
Șoferul a fost rănit și a fost transportat la spital


