Serviciul Județean de Ambulanță Gorj a fost reautorizat pentru următorii cinci ani. O comisie a verificat activitatea din sediul central, dar și din substații. Instituția a primit avizul care dovedește că poate să funcționeze, în continuare, la parametrii normali.
Subscribe to Updates
Get the latest creative news from FooBar about art, design and business.


