În urmă cu o săptămână, pacienții de la Spitalul de urgență Târgu Cărbunești au rămas fără oxigen. În urma acestui eveniment, cinci pacienți au decedat.
Scenele filmate imediat după producerea evenimentului arată spaima trăită de cadrele medicale.
Get the latest creative news from FooBar about art, design and business.

